Yasal Uyarı

Paykwik Yasal Uyarı

Şirketimiz www.paykwikalim.com sitesinde satış ve pazarlaması yapılan Paykwik Kart sadece yasal faaliyetler ve Türkiye Cumhuriyeti ticaret yasalarına uygun bir şekilde. Yanlış menfaat elde etmek için doğru bir öneride bulunarak, sahte isim, sahte banka hesabı ve sahte kredi kartı kullanmak gibi eylemler ile şirketimizin ve ticari faaliyetimizin suçunuzun işlenmesi aracı kılınması cezai sorumluluk doğurur. Şirketimiz Paykwikalim  bu tür eylemlere engel olmak için şikayetayette bulunmak gibi uygun göreceği dikkatlerini almaya yetkilidir.

 • Şirketimiz, www.paykwikalim.com tarafımızdan sağlanan Paykwik Kart şifresi ile ödemesi gerçekleştirilen ürünler veya hizmetler ile bunların sağlayıcıları, satıcıları üzerinde denetime sahip değildir. Şirketimiz, birlikte iş yaptığınız Satıcının bir işlemi gerçekten tamamlayacağının veya bunun için yetki sahibi olduğunun garantisini veremez.
 • Şirketimizden temin ettiğiniz Paykwik kullanımınıza ilişkin işlemlerinizde, kullanım amacınız göz önünde bulundurulmaksızın ilgili kanunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca bu Kabul Edilebilir Kullanım Politikası’nın şartlarına bağlı kalmanız gerekir.

ŞİRKETİMİZDEN SATIN ALDIĞINIZ PAYKWİK ŞU FAALİYETLER İÇİN KULLANAMAZSINIZ : T.C ’YASALARI GEREĞİNCE BU KARTLAR İLE “BAHİS, KUMAR” OYNAMAK KESİNLİKLE YASAKTIR. YASAKLANAN FAALİYETLER;

 • Yasaları, yönetmelikleri, kararnameleri veya düzenlemeleri ihlal eden faaliyetler.
 • Narkotik, steroid, belirli kontrollerden geçirilen maddeler veya tüketici güvenliğini tehlikeye atabilecek diğer ürünler, uyuşturucu malzemeleri, kişileri yasa dışı eylemler konusunda cesaretlendirecek, bu tür eylemlere teşvik edecek veya bu konuda bilgilendirecek ürünler, dijital ve sanal ürünler dahil olmak üzere çalıntı ürünler, bir suça ilişkin nefret, şiddet, hoşgörüsüzlük veya parasal suistimali destekleyen ürünler, müstehcen olarak değerlendirilen ürünler, telif haklarını, ticari marka haklarını, açıklık veya gizlilik haklarını veya herhangi bir hükümetin yasalarınca korunan diğer mülkiyet haklarını ihlal eden ürünler, cinsel eğilimlere yönelik malzemeler veya hizmetler, mühimmat, ateşli silahlar veya ateşli silah parçaları ve aksesuarları ya da geçerli yasalarca düzenlenmiş bazı silahlar ve bıçakların satışı ile ilgili işlemler.
 • Yürürlükteki yasaları ihlal ederek üçüncü tarafların kişisel bilgilerini ifşa eden, saadet zincirlerine, ve diğer “hızlı zengin olma” planlarına ya da bazı çok düzeyli pazarlama programlarına ilişkin, gelir veya loto sözleşmelerine, taksit sistemlerine, sınır ötesi bankacılık veya kredi kartı borçlarını finanse etme veya yeniden finanse etmeye ilişkin, satıcının ürün üzerinde denetimi veya sahipliği olmadan önce ürünlerin satılmasına ilişkin, mağazalar yerine ödeme alan ödeme işleyicilerine ilişkin, seyahat çekleri veya banka havalelerine ilişkin, döviz bozmaya veya işletmelerin çeklerini bozdurmaya ilişkin işlemleri veya kredi düzeltmeye veya borç takası hizmetleri, kredi işlemleri veya sigorta faaliyetlerine ilişkin işlemlerin gerçekleştirilmesi.
 • Resmi kurumlar tarafından dolandırıcılık amaçlı olabileceği belirlenen ürünlerin veya hizmetlerin satılması.
 • Müşterilerin özellikle bu tür faaliyetlere yasal olarak izin verilen yargı yetki bölgelerinde bulunmadığı, kumarhane oyunları, spor iddiaları, at yarışları ve benzeri yarışlar, piyango biletleri, kumarın, beceri yarışmalarının (yasal olarak piyango tanımı olsun olmasın) ve piyangoların kullanıldığı diğer girişimler dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın, bir giriş ücreti ve ödülü olan kumar,bahis , oyun ve/veya başka herhangi bir faaliyet gerçekleştirilmesi.

Bu siteyi www.paykwikalim.com ziyaret eden veya bu sitenin ve şirketimizin sağladığı hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu kullanım koşullarını, yasal uyarıyı kabul eder ve yasaklanan faaliyetlere riayet edeceğini, aksi durumda tüm hukuki ve cezai sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul eder.

7/24 Paykwik Alımı yapabilirsiniz

Dilediğiniz zaman paykwik için bize WhatsApp ve canlı destek üzerinden ulaşarak satın alma işleminizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Ücretleri kura göre belirlenir

Paykwik kart satış ücretleri güncel kurlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Hizmet/alışveriş ödemelerinin yasal çerçevelerde hizmet veren tüm web sitelerinde.

 • Yasal zemin üzerinde (uyuşturucu, sentetik madde, kişileri ya da yasadışı işleri teşvik etmeyen) hizmet veren sitelerde.
 • Bulunduğu ülkenin yasalarına uygun olarak hizmet veren alışveriş sitelerinde.
 • Online oyun sitelerinde oyun, oyun içi eşya veya özellik almak için.
 • Paykwik kartın geçerli olduğu e-ticaret sitelerinde güvenle kullanılabilir.

Paykwik Yasal Uyarı

Whatsapp
Powered by