İletişim

paykwik

İletişim Adreslerimiz

Türkiye’nin Resmi Paykwik iletişim Satış Sitesi 7/24 Canlı Destek hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tel: +90 (533) 199 35 15
Mail: info@paykwikalim.com

Hızlı İletişim

Online Paykwik Kart Satın Almak veya Paykwik Kart Bozdurma, Paykwik iletişim işlemleriniz için lütfen Canlı destek ekibimizle iletişime Geçiniz.

Bize mesaj atın!

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın
e-posta,telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

Not: Bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

İletişim numaranızı Mesaj kısmına yazınız.

 Paykwik İletişim

Paykwik Kart ile 7/24 online ödeme yapmak en güvenli ve etkili yoldur. “Paykwikalim“ Memnun Müşteri listesinde yerinizi alın.

Paykasa alırken vakit kaybına ve saatlerce beklmeye son. Hızlı Kart Satın Alma servisimiz ile 7 / 24 hizmetinizde olmaktan onur duyuyoruz. Hangi bankada hesabınız olursa olsun, Paykasa Satın alma esnasında talep ettiğiniz bakiyeniz en geç 2 dakika içerisinde kati surette teslim edilmektedir.

Sadece gerçek kart bayilerinde bulabileceğiniz hızlı Paykasa satın alma sihirbazı sayesinde, dakikalarca canlı destek ya da Whatsapp’da beklemenize gerek yok. Tüm ihtiyacınız olan sadece internet bağlantısı ve internete girebileceğiniz telefon,tablet, v.s. gibi bir cihaz. Güvenli kart bozum gerçekleştirmek için saatlerce yorum okuma, sayfa sayfa gezme derdine son.

Paykwik Geniş Kitleli Ödeme Sistemi

Güvenilir bir ödeme yöntemi arayanlar için en iyi gizlilik seçeneklerinden biri olan Paykwik ile kişisel bilgilerinizi açıklamadan online ödeme yapabilirsiniz.

Yalnızca çevrimiçi alışveriş için değil, aynı zamanda bahis ve oyun siteleri için de kullanılır, bu nedenle daha hızlı alışveriş yapabilirsiniz ve çok kullanışlıdır.

Paykwik kartlarında 14 haneli bir numara ve kredi kartı gibi bir güvenlik kodu bulunur. Ödeme aşamasında Ödeme Kartı seçeneğini tıklarsanız ve bu bilgileri girerseniz, ödeme işlemi başarıyla tamamlanır.

 paykwik iletişimpaykwik iletişim

Whatsapp
Powered by